O nas

Kilka słów o kancelarii

Kancelaria świadczy profesjonalne usługi z zakresu kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych, w tym spółek prawa handlowego a także usługi prawne na rzecz Przedsiębiorców oraz Klientów indywidualnych.

Oferujemy świadczenie usług na najwyższym poziomie w wielu dziedzinach prawa, z uwzględnieniem indywidualnego podejścia do każdego Klienta, jego potrzeb oraz specyfiki związanej z rodzajem prowadzonej działalności.

Magdalena Janas – Radca Prawny

Założycielką Kancelarii, która istnieje na rynku od września 2013 r. jest rada prawny Magdalena Janas.

Radca prawny Magdalena Janas jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Bezpośrednio po ukończeniu studiów odbywała aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Katowicach, którą ukończyła w roku 2012 r., uzyskując tytuł zawodowy radcy prawnego. Posiada bogate doświadczenie w obsłudze prawnej spółek, współpracuje przy obsłudze prawnej największych przewoźników w kraju.

Kancelaria świadczy usługi w zakresie prawa gospodarczego i handlowego, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, prawa cywilnego, prawa przewozowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także prawa rodzinnego, prawa usług turystycznych oraz działalności podmiotów leczniczych.